Noclegi nad Pośną

Radków - miejsce magiczne

Noclegi nad Pośną
Zarówno Radków, jak i cała gmina, jest doskonałym miejscem do spędzenia atrakcyjnego urlopu. Oprócz niepowtarzalnych uroków przyrody można znaleźć tutaj mnóstwo wyjątkowych atrakcji architektonicznych.
Góry Stołowe oferują szeroki wachlarz możliwości spędzania czasu przez okrągły rok. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - ścieżki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, tereny do wspinaczki, biegowe trasy narciarskie zimą. A jeśli kogoś znudzi wędrowanie po górach, może skorzystać z uroków zalewu w Radkowie.
Położenie Radkowa sprawia, że stanowi on doskonałą bazę wypadową zarówno w Góry Stołowe, jak i do odwiedzenia licznych atrakcji w okolicy. Wambierzyce z majestatyczną bazyliką, rozległą Kalwarią, mini-zoo i skansenem gospodarstwa domowego, Nowa Ruda z podziemiem najstarszej kopalni Europy, unikalna Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie czy też Kłodzko z Twierdzą, podziemnym labiryntem i pięknymi kościołami to tylko niektóre przykłady atrakcji turystycznych w okolicy. Po czeskiej stronie można wędrować po górach lub zwiedzać uroczy region policki, w którym, prócz słynnego Skalnego Mesta, jest wiele innych ciekawych miejsc, jak choćby Bromov: urocze, średniowieczne miasto z rozległym, zadbanym rynkiem i  potężnym, niezwykle interesującym klasztorem
Jeśli chcielibyście to wszystko poznać i zobaczyć to serdecznie zapraszamy.
Miło nam będzie Was gościć u siebie.